Toskána sport camp jaro 2022

 Jarní Toskánsko je jednoduše nádherné a my jsme po téměř dvouleté pauze  uspořádali náš tradiční sport camp. V novém resortu s výhledem na ostrov Elba a Follonický záliv, jsme přivítali staronový realizační tým i náš racing team a mnoho našich kamarádů, kteří po dvouleté pauze čekali na pořádnou porci tréninku  pohody a zdraví.

Ranní jóga od Kristýnky s výhledem na moře a následná vyvážená snídaně od mistra kuchaře Petra Matyše jsou věci,na které se velmi rychle zvyká. 

Tréninky pod vedením náčelníka Ivana Rybaříka a trenérů Michala Zápotockého, Dana Horáka, Roberta Šimiceho byly opět velmi výživné a v jednotlivých výkonnostních skupinkách jsme si užívali Toskánské jaro plnými doušky.

Díky Oxylabs.cz jsme účastníkům měřili co se dalo. Laktáty, oxygenaci i ranní metabolismus.

Regeneraci zajišťovali ty nejlepší maséři Jan Cuřín a David Heneberg s Honzou Skurou . Pomůcky k regeneraci od Compex byli super a pomáhali masérům šetřit jejich zlaté ručičky.

Večerní přednášky na různá témata pak ukázali jak komplexní je sport a také cestu projektu Čistý sport. Vnitřní klid a zdraví s rodinnou atmosférou jsou hodnoty, které náš projekt tvoří a předává. 

Díky všem účastníkům za krásné týdny v Toskánsku a těšíme se na podzimní kemp s nádechem retreatu, sportu a jógy na stejném místě v říjnu 2022. 

Další články

IVAN RYBAŘÍK

AUTOR PROJEKTU
ČISTÝ SPORT, KONCEPT IVANA RYBAŘÍKA S.R.O.
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor

MICHAL ZÁPOTOCKÝ

TEST CENTRUM OXYLABS
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor