Toskánsko sport camp 2023

Jubilejní 10. ročník soustředění klubu Čistý sport se nesl v duchu, tvrdého tréninku a celý měsíc jsme si v Toskánsku pořádně užili. První týden jsme se starali o tým mladých bikrů z Bike Puzzle racing teamu a dětský kemp vyšel . Velmi dobře jsme potrénovali a učili se jízdu v balíku, taktiku i správnou techniku sprintu na silničním kole. Kluci i holky z Bike puzzle temau a týmu Čistý sport kids racing byli parádní a moc díky za atmosféru na kempu.

Druhý týden jsme trénovali ve špičkové kvalitě s členy našeho klubu a náročné tréninky gradovaly královskou etapou na 240 km. Celý týden prověřil výkonnostní připravenost kluků i holek před nadcházející závodní sezónou.

Třetí týden byl velmi podobný a i ten jsme pořádně potrénovali. Každý den jsme poctivě cvičili jógová cvičení a o stravu se nám opět bezvadně staral Petr Matyš.

Čtvrtý týden se nesl v duchu rodiny a výlety našich členů byly pohodové a moc fajn. Díky celému realizačnímu týmu za trenérské vedení, jógu a zdravotní cvičení, masáže a bezvadnou atmosféru. Na podzim se opět těšíme na podzimínm retreat campu ahooj.

Další články

IVAN RYBAŘÍK

AUTOR PROJEKTU
ČISTÝ SPORT, KONCEPT IVANA RYBAŘÍKA S.R.O.
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor

MICHAL ZÁPOTOCKÝ

TEST CENTRUM OXYLABS
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor