SPORT CAMPS - ČISTÝ SPORT

Již 10 rokem organizujeme pro naše svěřence sportovní kempy plné nevšedních zážitků. 
Tým profesionálních trenérů, kuchařů a fyzioterapeutů se o vás postará po celou dovolenou, na kterou nezapomenete. 
Zažijte s námi 9 dní plných cyklistiky v jarním Toskánsku, nebo se naučte sportovní nutrici na našem food-campu. 
A to je jen malá ochutnávka toho, co pro Vás chystáme.

Plánované akce

Únor 2023

První ucelený systém silové přípravy pro cyklisty SFCY.CZ je na světě a v krásném resortu golf Konopiště jsme pro Vás připravili sportovní víkend plný cvičení a výuky správného provedení silových cvičení i dechového stereotypu pro cyklisty.

Březen 2023

Připravili jsme pro Vás jubilejní již 10. ročník Toskána sport campu plného sportu, relaxace a vyvážené stravy pod vedením profesionálů z našeho realizačního týmu.
Užijeme si spolu krásných 7 tréninkových dní v nádherném TOSKÁNSKU v novém resortu s pohádkovým výhledem na ostrov Elba.

Proběhlé akce

Pro naše přátele a členy klubu Čistý sport jsme pořádali již 4. ročník Foodcampu s Ivanem Rybaříkem. Učili jsme se vařit, hráli jsme si a besedovali o zdravé výživě, Ajurvédě i sportovní výživě. Náš šéfkuchař Petr Matyš nás provedl vařením a podělil se s námi o jeho mnohaleté zkušenosti z kuchyně . Zaběhali jsme si po zasněžené Šumavě .
JIŽ 6. ročník této benefiční akce pořádal Čistý sport z.s. , aby podpořil mladé talentované sportovce
Akce se velmi podařila a i přes nepřízeň počasí dorazilo na 42 sportovců, kteří tak podpořili Patrika Pilaře i děti z Apla Jižní Čexchy z.s. a rodiny dětí s autismem
Podzimní Toskánsko se opět moc podařilo a v partě téměř 20 ti účastníků jsme se podívali na nová místa.
Úžasný jídelníček od Petra Maytše opět nezklamal a všichni účastníci si ho moc pochvalovali
Jarní Toskánsko je jednoduše nádherné a my jsme po téměř dvouleté pauze uspořádali náš tradiční sport camp. V novém resortu s výhledem na ostrov Elba a Follonický záliv, jsme přivítali staronový realizační tým i náš racing team a mnoho našich kamarádů, kteří po dvouleté pauze čekali na pořádnou porci tréninku pohody a zdraví.
Podzimní Toskánsko je jednoduše nádherné a v novém ubytování s výhledem na ostrov Elba a Follonický záliv jsme našli krásné zázemí.
Sešla se nám parádní komunita a v balíku jsme potkali i reprezentanta ČR v cyklokrosu Filipa Samce. Krásné průměry vždy nad 30 km/h dotvořili sportovní stránku kempu.

IVAN RYBAŘÍK

AUTOR PROJEKTU
ČISTÝ SPORT, KONCEPT IVANA RYBAŘÍKA S.R.O.
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor

MICHAL ZÁPOTOCKÝ

TEST CENTRUM OXYLABS
Čsl. armády 2043, 390 03 Tábor